Fuzzy adjoint equations.

Vũ Như Lân, Vũ Chấn Hưng, Đặng Thành Phu, Hoàng Hồng Sơn
Author affiliations

Authors

  • Vũ Như Lân
  • Vũ Chấn Hưng
  • Đặng Thành Phu
  • Hoàng Hồng Sơn

DOI:

https://doi.org/10.15625/1813-9663/20/2/1469

Abstract

-

Metrics

PDF views
194

How to Cite

[1]
V. N. Lân, V. C. Hưng, Đặng T. Phu, and H. H. Sơn, “Fuzzy adjoint equations”., J. Comput. Sci. Cybern., vol. 20, no. 2, pp. 147–150, Jul. 2012.

Issue

Section

Cybernetics

Most read articles by the same author(s)

1 2 3 > >>